Duangjitt Resort & Spa

28 last minute termínů
od 27 190 Kč

Duangjitt Resort & Spa

Snídaně, Polopenze

Letecky

Krabi Cha-Da Resort

63 last minute termínů
od 27 690 Kč

Krabi Cha-Da Resort

3 druhy stravy

Letecky

Centara Villas Phuket

15 last minute termínů
od 27 990 Kč

Centara Villas Phuket

3 druhy stravy

Letecky

Haadson Resort

2 last minute termíny
od 27 990 Kč

Haadson Resort

Snídaně

Letecky

Cape Panwa

14 last minute termínů
od 28 190 Kč

Cape Panwa

Snídaně

Letecky

Apsara Beachfront Resort & Villa

42 last minute termínů
od 28 390 Kč

Apsara Beachfront Resort & Villa

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka Thajsko * Thajsko - poznávací zájezdy

Kompletní nabídka letovisek Bangkok * Hua Hin * Koh Chang * Koh Kood * Koh Lanta * Koh Maak * Koh Phangan * Koh Samet * Koh Samui * Koh Tao * Krabi * Pattaya * Phi Phi * Phuket

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Thajsko - německé cestovní kanceláře

Bangkok - německé CK * Hua Hin, Cha Am, River Kwai - německé CK * Chiang Mai, Chiang Rai, Sukhothai - německé CK

Khao Lak a okolí - německé CK * Koh Chang, Koh Phangan - německé CK * Koh Pee Pee, Koh Lanta - německé CK

Koh Samui - německé CK * Pattaya, Jomtien - německé CK * Krabi a okolí - německé CK * Phuket - německé CK

Thajsko „země tisíců Budhů“. Thajsko je místo mnoha tváří a zemí, kde jeden den můžete brouzdat národními parky a ten druhý zas prožít na obdivuhodně krásné pláži. Každá destinace má své klady i zápory, někdo má rád romantiku na pláži, někdo rušná letoviska s nákupy a nočním životem. V Thajsku se na ulicích potkáte s buddhistickými mnichy, stejně tak jako s nespočetným množstvím kněžek lásky.

Thajsko - dovolená

Dovolená v Thajsku je vhodná kdykoliv. Teplota se během roku pohybuje kolem 30 stupňů. Thajsko, se oficiálně nazývá Thajské království. Je podivuhodnou zemí s nespočtem buddhistických chrámů, exotickou přírodou a nádhernými ostrovy. Je kombinací fascinující historie a unikátní kultury. V Thajsku se nacházejí jedny z nejkrásnějších pláží na světě.

Thajsko - dovolená s dětmi

Bangkok – hlavní město Thajska, je právem považováno za letovisko, kam turisti nejčastěji směřují svou dovolenou v Thajsku. Tato destinace nabízí množství turistických atrakcí, historických památek a chrámů. Na jedné straně vás uchvátí svými historickými památkami, na druhé straně supermoderní architekturou. Staré královské město je historickým srdcem Bangkoku s nádhernými originálními historickými stavbami, chrámy a paláci (Wat Phra Kaew, Wat Pho, Wat Mahathat, Wat Arun, atd.). Čínská čtvrť s úzkými uličkami plná nejrůznějších krámků je nejrušnější a nejbarevnější částí Bangkoku. Pattaya je živé město. Naleznete zde obrovské množství Thajských atrakcí, obchodů, restaurací, barů apod. včetně slavného kabaretu Alcazar. Phuket - v tomto nejluxusnějším thajském středisku i několik nocí nezamhouříte oči a budete se bavit až do rána.

Thajsko - ubytování a strava

Ubytování můžete mít v hotelu, vile, domu či apartmánu. Mají maximální zájem na tom, aby byl klient spokojený. Thajská kuchyně je celosvětově jedna z nejoblíbenějších. Vyznačuje se lahodnými a zajímavými kombinacemi chutí, např. pálivé a sladké, kyselé a sladké apod. Častou přísadou thajských pokrmů je koření, ovoce a kokosové mléko. Pověstná je thajská rýže, a běžnou přílohou jsou také nudle.

Thajsko - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.

dovolena 2022 - Thajsko
dovolena 2022 - Thajsko
dovolena 2022 - Thajsko
dovolena 2022 - Thajsko
dovolena 2022 - Thajsko
dovolena 2022 - Thajsko
dovolena 2022 - Thajsko
dovolena 2022 - Thajsko